تا 50%تخفیف، ویژه اسفند99
ایمپلنت 8900000  5900000

مرکز ایمپلنت تهران

16سال سابقه
​​​​​​​ ارزان‌ترین قیمت ایمپلنت در تهران

درمان توسط جراح متخصص

گروه دندانپزشکی دُرتا

دلیل انتخاب مرکز جراحی دُرتا توسط وب سایت "بریم دکتر" چیست؟

در‌مرکز دُرتا جراحی‌های ایمپلنت، ‌توسط دکتر محمد نجفی جراح و متخصص بیماریهای لثه و ایمپلنت های دندانی که دارای بورد تخصصی و 16سال سابقه جراحی و عضو هیات علمی دانشگاه هستند انجام می‌شود و دندانپزشکان عمومی به هیچ عنوان ایمپلنت انجام نمی‌دهند. از آنجاییکه ایمپلنت یک شی خارجی است و در استخوان فک کار گذاشته می‌شود مهارت و تخصص دندانپزشک در انجام صحیح این فرآیند بسیار اهمیت دارد. از طرفی استفاده ایمپلنت باکیفیت بسیار مهم است چون اگر فیکسچر در استخوان فک شکسته شود تقریباً هیچ راه اصلاح درمانی وجود ندارد و متاسفانه عوام مردم به این موضوع آگاه نیستند. ایمپلنت‌های چینی عامل عفونت و تحلیل لثه می‌شود و بعضی دندانپزشکان بخاطر ارزانتر شدن هزینه درمان از این نوع تجهیزات استفاده می‌کنند که همین امر خطرات زیادی را برای بیمار در بر دارد. در مرکز دُرتا صرفاً برندهای معتبر که دارای قیمت مناسب می‌باشند استفاده می‌گردد تا در کنار امنیت درمان بیمار، هزینه‌‌ها متعادل باشد.
مطالعه نظرات

دکتر محمد نجفی
-متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی
-دارای بورد تخصصی
-عضو انجمن پریودنتولوژی ایران
-عضو انجمن ایمپلنتـولوژی ایران
-عضو هیات علمی و استادیار دانشگاه
​​​​​​​-دارای 16سال سابقه دندانپزشکی

انجام عمل های سینوس لیفت و پیوند استخوان، عمل های پیشرفته لثه، جراحی زیبایی لثه، خارج کردن کیست های دندانی، جراحی دندان عقل نهفته و خروج ریشه های بقیمانده 

هر آنچه باید در رابطه با ایمپلنت دندان بدانید.

درمان ایمپلنت، که روشی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته می باشد، یکی از بزرگترین لطف‌های علم دندانپزشکی به بشریت است. تا پیش از ایمپلنت، روش‌های دیگری نظیر بریج، اف ار سی، فیلیپر و پروتز متحرک وظیفه پر کردن جای خالی دندان‌های از دست رفته را داشت. این روش‌ها مشابه دندان واقعی برای بیمار کار نمی کنند و جای خالی دندان واقعی را مثل روز اول پر نخواهند کرد. اما امروزه با پیشرفت علم دندانپزشکی، ایمپلنت دندان به افراد کمک کرده تا در صورت از دست دادن دندان‌های خود به راحتی سراغ درمان و جایگزین کردن آن‌ها بروند.
ایمپلنت خود نیز در دهه اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته و روش‌های نوینی برای کاهش طول دوره درمان آن توسط دندانپزشکان محقق و متخصص ارائه شده است. یکی از پرطرفدارترین روش‌های نوین ایمپلنت دندان نیز ایمپلنت فوری است که امروزه برای اکثر افراد به خصوص جوانان قابل استفاده است. البته که تشخیص توانایی انجام این نوع ایمپلنت باید حتماً توسط ایمپلنتولوژیست یا جراح لثه انجام شود.
هرچند که ایمپلنت دندان اکنون به درمانی معمول در دندانپزشکی تبدیل شده اما بیماران در هنگام انجام ایمپلنت با سؤالات بسیاری مواجه می‌شوند. آیا برند پایه ایمپلنت(فیکسچر) تاثیری در کیفیت و مقاومت آن دارد؟ بهترین نوع ایمپلنت کدام است؟ چه افرادی می‌توانند از ایمپلنت فوری استفاده کنند؟ آیا می‌توان مرغوبیت پایه ایمپلنت را بدون کمک دندانپزشک تشخیص داد؟ این‌ها سوالاتی هستند که ذهن اکثر بیماران را در مورد ایمپلنت درگیر کرده است. ما در ادامه قصد داریم برای آگاهی بیشتر شما به این سؤالات پاسخ دهیم.
اطلاع از قیمت ایمپلنت
متخصص ایمپلنت

نکته بسیار مهم: انجام دادن ایمپلنت توسط دندانپزشک عمومی توصیه نمی‌شود و بهتر است این امر پزشکی توسط متخصص ایمپلنت و متخصص جراح لثه انجام گردد. لذا قبل از اقدام ایمپلنت مطمین شوید این مهم توسط جراح متبحر صورت می‌گیرد.

4825494 - 0933

88015766 - 021

ایمپلنت دندان چیست ؟

قبل از هرچیز بهتر است به طور مختصر به تعریف خود ایمپلنت بپردازیم. ایمپلنت در لغت به معنی کاشت است. در دندان پزشکی از روش ایمپلنت یا کاشت دندان برای پر کردن جای خالی دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. گاهی اوقات ممکن است دندان‌ها بر اثر ضربه شدید، پوسیدگی‌های عمیق، بیماری‌های لثه‌ای، عفونت و... از بین بروند. در چنین مواردی کاشت دندان یا ایمپلنت بهترین روش برای جایگزین کردن این دندان‌هاست. زیرا پایه ایمپلنت که در استخوان و لثه قرار می‌گیرد از جنس تیتانیوم بوده که کاملاً با بدن سازگار است و با مقاومت بسیار بالایی که دارد می‌تواند وظیفه ریشه دندان را به عهده بگیرد.
درمان ایمپلنت به شما این اجازه را می‌دهد که پس از تکمیل دوره درمان، دندانی طبیعی داشته باشید و بدون نگرانی مثل سابق به خوردن و جویدن ادامه دهید. این روش نسبت به روش‌های قدیمی مانند بریج هم میزان موفقیت بیشتر و هم عوارض کمتری برای لثه‌ها و دندان‌های مجاور دارد.
ایمپلنت دندان

مراحل ایمپلنت یا کاشت دندان چگونه است:

کاشت ایمپلنت دندانی یکی از ظریف‌ترین و حساس‌ترین کارهایی است که باید حتماً توسط یک جراح حرفه‌ای فک و صورت و یا متخصص ایمپلنتولوژیست انجام شود. زیرا هرگونه بی دقتی در کاشت پایه ایمپلنت موجب آسیب رساندن به استخوان فک بیمار خواهد شد. (برای انجام ایمپلنت بهتر است از مراجعه به دندانپزشک عمومی و زیبایی صرف نظر کنید.) زمان تکمیل درمان ایمپلنت نیز تا حد زیادی به شرایط سلامتی بیمار بستگی دارد. اما در بهترین حالت ایمپلنت به روش سنتی بین 2 تا 4 ماه و ایمپلنت فوری 1 تا 2 ماه زمان می‌برد ولی فیکسچر در زمان کشیدن ریشه دندان بصورت فوری در لثه کارگذاری می شود. مراحل انجام ایمپلنت سنتی به شرح زیر است:
1.جلسه اول معاینه و بررسی شرایط لثه و استخوان فک در عکس رادیوگرافی
2.جلسه دوم کشیدن دندان و در آوردن تاج و ریشه، کاشت فیکسچر یا پایه ایمپلنت
3.جلسه سوم بررسی میزان جوش خوردگی فیکسچر با استخوان فک و نصب تاج یا هیلینگ (2 تا 2.5 ماه بعد)
4.قالب گیری برای ساخت پروتز دندان( 2 تا2.5 ماه بعد)
5.امتحان کردن قالب پروتز روی ایمپلنت
6.نصب کامل پروتز بر روی تاج ایمپلنت
مراحل بالا برای افراد عادی است. وجود هرگونه بیماری از جمله تحلیل استخوان، بیماری‌های خود ایمنی، بیماری‌های عفونی، بیماری‌های لثه و... می‌تواند بر روی زمان ایمپلنت تأثیر بگذارد. در برخی موارد بیماران پس از کشیدن دندان به دلیل تراکم کم استخوان نیاز به جراحی پیوند استخوان خواهند داشت که این کار نیز زمان تکمیل ایمپلنت را کمی به تعویق می‌اندازد.
کاشت ایمپلنت دندان
ایمپلنت فوری از دیگر معجزات علم دندانپزشکی است که فرایند حساس کاشت ایمپلنت را هم برای بیمار هم برای پزشک راحت‌تر می‌کند. اگر بیمار تراکم استخوانی کافی داشته و از سلامت عمومی مطلوبی نیز برخوردار باشد، دندانپزشک می‌تواند برای او ایمپلنت فوری را در کمتر از 10 دقیقه انجام دهد. در این روش دیگر از عمل جراحی برای سوراخ کردن لثه و استخوان برای کاشت پایه ایمپلنت خبری نیست. بلکه پایه ایمپلنت بلافاصله پس از کشیدن و در آوردن  ریشه دندان، درون استخوان فک قرار می‌گیرد. تا اینجا دو ما درمان ایمپلنت جلو می افتد. اما این هنوز تمام ماجرا نیست. در ایمپلنت فوری در فاصله چند ساعت تا حداکثر یک روز هیلینگ یا تاج نیز بر روی پایه قرار می‌گیرد. در این مرحله دندان پزشک با تهیه یک قالب پروتز موقت از نمایان شدن تاج فلزی ایمپلنت در بیمار جلوگیری می‌کند و ظاهر دندان را برای بیمار زیباتر و طبیعی‌تر می‌کند.
در مرکز دُرتا دنتال ایمپلنت فوری توسط جراح حرفه‌ای لثه و با کمترین درد و معطلی انجام می‌شود. تجربه بالا و حرفه‌ای بودن جراح فک و صورت این امکان را به شما می‌دهد که تنها در کمتر از 10 دقیقه ایمپلنت فوری خود را انجام دهید و بافاصله چند ساعت نیز پروتز موقت خود را دریافت کنید.
ایمپلنت فوری چیست؟
ایمپلنت فوری
مزایای ایمپلنت فوری چیست؟
1.در ایمپلنت فوری نیازی به جراحی لثه نیست. این کار خونریزی و درد بیمار را به طور چشم گیری کاهش می‌دهد. این روش برای بیمارانی با فشار خون بالا و یا ظعف انعقاد خون بسیار بهتر از روش سنتی است.
2.کاشت تاج ایمپلنت پس از کاشت پایه آن هم با فاصله زمانی کوتاه شکل گیری بهتر ریشه را در مدت زمان جوش خوردن استخوان به پایه بهبود می‌بخشد.
3.مهم‌ترین مزیت ایمپلنت فوری، مدت زمان بسیار کمتر آن نسبت به روش سنتی است. در این روش کمتر از 10دقیقه درمان تکمیل می‌شود. وشکل ظاهری بیمار بهم نمی ریزد تا آماده شدن روکش اصلی و محکم شدن فیکسچر از روکش موقت استفاده می شود.
4.در طول مدت اطمینان از جوش خوردن استخوان به پایه ایمپلنت می‌توان از پروتز موقت استفاده کرد و ظاهر دندان را حفظ کرد.
5.به دلیل قرارگیری مستقیم پایه ایمپلنت درون جایگاه دندان کشیده شده، میزان موفقیت این روش بیشتر از روش سنتی است.
چه افرادی می‌توانند از ایمپلنت فوری استفاده کنند؟
همانطور که بالاتر نیز اشاره شد، ایمپلنت فوری بیشتر به جوانان توصیه می‌شود. چرا که در سنین جوانی و نوجوانی هنوز بیماری‌های جدی لثه و یا تحلیل استخوان وجود نداشته و فرایند ایمپلنت فوری به راحتی قابل انجام است. اما در این بین استثناهایی نیز وجود دارد که در مورد آن‌ها باید از انجام این روش پرهیز شود.
1.افرادی که از تراکم استخوانی اپیکالی خوبی برخوردار نیستند.
2.افرادی که دچار بیماری‌های سیستمیک (مانند دیابت) و خودایمنی(مانند ام اس) هستند.
3.افرادی که فرم زیستی یا بیوتایپ  لثه آن‌ها نازک است.
4.افرادی که بیماری‌های لثه‌ای و عفونت پری اپیکال دارند.
5.افرادی که مواد مخدر استفاده میکنند و لثه تحلیل رفته است.
6.فرادی که دندان قروچه شدید دارند.
به طور کلی ایمپلنت فوری بیشتر برای دندان‌های قدامی یا جلویی انجام می‌شود. زیرا در هنگام جویدن غذا فشار زیادی روی این دندان‌ها وارد نمی‌شود و با وجود پروتز موقت که کمی جلوتر از دندان‌های اصلی باشد می‌توان جلو هرگونه فشار به ایمپلنت را نیز گرفت. اگر قصد ایمپلنت دندان‌های خلفی را دارید، بهتر است از روش سنتی استفاده کنید.
در مورد بهترین نوع ایمپلنت یک باور بسیار غلط در بین افراد جامعه وجود دارد، آن هم این است که اگر برند آن آمریکایی، آلمانی، سوئیسی  باشد خوب است و مرغوبیت کافی را دارد. در صورتی که این باور اصلاً درست نیست. پایه‌ها یا فیکسچرهای ایمپلنت گرید ها یا درجات مختلفی دارند که شامل گرید A ، B و C می‌شود. بهترین نوع فیکسچر گرید A است. گرید A از هر برندی که باشد مقاومت بسیار بالا و مرغوبیت خوبی دارد. چرا که تمامی کشورها و شرکت‌های سازنده موظف به ساخت گرید های ایمپلنت با استانداردهای جهانی هستند. بنابراین گرید A ایمپلنت کره‌ای بسیار مطلوب تر از  گرید  Bایمپلنت آمریکایی خواهد بود.
گاهی اوقات دیده شده که دندانپزشکان غیر متعهد به اسم برند آمریکایی گرید C ایمپلنت را به بیمار پیشنهاد می‌کنند. بیمار نیز با دیدن اسم برند آمریکایی و قیمت کمتر آن نسبت به سایرین، این پیشنهاد را می‌پذیرد. از آنجا که تشخیص نوع گرید فیکسچر تنها توسط دندانپزشک متخصص امکان پذیر است، بهتر است برای انجام این درمان حتماً به یک پزشک متعهد ، متخصص و معتبر مراجعه کنید.
در مرکز دُرتا دنتال محدودیتی برای انتخاب برند ایمپلنت وجود ندارد. اما جراحان و متخصصین این مطب به شما این اطمینان را می‌دهند که گرید استفاده شده از تمامی برندها گرید A بوده و از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.
بهترین نوع ایمپلنت چیست و چگونه قابل تشخیص است؟
بهترین برند ایمپلنت
ایمپلنت دندان جلو
انجام ایمپلنت یکی از حساس‌ترین درمان‌های پزشکی است، زیرا در این روش قرار است جسمی خارجی وارد استخوان فک و لثه شود. هرچند پایه ایمپلنت با جنس تیتانیوم بیشترین سازگاری را با بدن انسان دارد، اما در طول دوره درمان نیاز است نکاتی را رعایت کنید تا از بروز مشکل در هنگام جوش خوردن استخوان با فیکسچر جلوگیری شود.
1.در دوره درمان ایمپلنت به خصوص 4 ماه اول حتماً باید نسبت به بهداشت دهان و دندان خود حساس باشید. چرا که بروز هرگونه عفونتی می‌تواند بر روی لثه و استخوان‌های فک تأثیر بگذارد.
2.در طول دوره 4 ماهه‌ای که باید استخوان فک در اطراف فیکسچر شکل بگیرد، بهتر است از خوردن و جویدن غذاهای سفت و یا چسبنده خودداری کنید. به خصوص اگر ایمپلنت در دندان‌های خلفی باشد.
3.در صورت استفاده از پروتز موقت حتماً از نخ دندان استفاده کنید تا در صورت گیر افتادن مواد غذایی از بروز عفونت و یا پوسیدگی برای در لثه و دندان مجاور جلوگیری شود.
4.اگر قبل از ایمپلنت نیاز به جراحی و پیوند استخوان دارید، توصیه‌های پزشک را قبل و بعد از جراحی مو به مو اجرا کنید.
5.اگر روش ایمپلنت فوری را استفاده کرده‌اید، در طول دوره درمان از مصرف هرگونه دخانیات (حتی قلیان) خودداری کنید.  
نکاتی که باید در طول دوره ایمپلنت رعایت کنید
قیمت ایمپلنت در سال 99
قیمت ایمپلنت همیشه چیزی است که بیماران از آن فرار می‌کنند! البته که ایمپلنت جزو درمان‌های گران دندانپزشکی است اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر این درمان به بهترین شکل انجام شود، یک درمان مادام العمر برای شما خواهد بود. تعیین قیمت ایمپلنت معمولاً به شرایط بیمار بستگی دارد. گاهی اوقات قبل از انجام ایمپلنت بیمار به جراحی‌های ویژه، پیوند استخوان، ممبران و یا درمان‌های دیگر نیاز خواهد داشت که هزینه این فرایند را کمی افزایش می‌دهد.
در مطب دُرتا  ایمپلنت صرفاً توسط جراح متخصص لثه انجام می‌شود و بهترین متریال نیز استفاده می‌گردد. همانطور که گفته شد، در مطب دُرتا انتخاب برند ایمپلنت بر عهده خود بیمار است و محدودیتی از این بابت وجود ندارد، منتهی ایمپلنت گرید C و B به هیچ عنوان استفاده نمی‌شود این دو گرید از نظر قیمت بسیار ارزانتر است.  از آنجائیکه لثه و استخوان بخش بسیار مهمی در بدن است صرفاً در این مرکز ایمپلنت گریدA مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت هر واحد ایمپلنت کره ای 5900000تومان می‌باشد که شامل فیکسچر گریدA، هیلینگ، اباتمنت، ایمپریشن، کربن هیدروکساید، روکش اصلی (تاج دندان) وتمام مراحل جراحی و لابراتوآر است.

قیمت ایمپلنت و شرایط پرداخت

 نظر بیماران سوالات بیماران به آنها شخصا پاسخ داده می‌شود و در ذیل درج نمی‌گردد

رضا طوسی: * * * * * تاریخ 96/3/15  من برای ایمپلنت مراجعه کردم کارشون بسیار خوب بود البته خودشون انجام ندادند و گفتند باید یه جراح این کارو انجام بده اسم جراحشونو یادم رفته ولی کارش خیلی خوب بود دکتر معروفی بود میگفتن مدیر جراحان ایرانه تو 5 دقیقهفیکسچر رو گذاشت واقعا باورم نمیشد. روکشش رو یکم طول کشید تا کار گذاشتند که دوماهی فقط فیکسچر داشتم روکشو خود خانم دکتر آیت الهی انجام داد کارش فوق العاده بود هیچکس نمیفهمه دندون خودم نیست .واقعا ممنوم ازتون خانم دکتر کارتون عااااااااالیه 

سمانه دوری: * * * * *  تاریخ 96/3/21  ایمپلنت کردم فوق العاده شده همه ازم میپرسن کجا انجام دادی آقای دکتر کارش حرف نداره

صفری: * * * * * تاریخ 96/3/22  اردیبهشت کل دندانهامو ایمپلنت کردم دو روز از صبح تا شب زمان برد که خیلی خسته شدم گردنم یه هفته درد میکرد ولی از نتیجه خیلی راضی هستم دکتر نجفی خیلی با حوصله کار انجام میده بعید میدونم تو ایران دندانپزشکی باشه که انقدر به جزئیات دقت کنه. واقعاً پیش ایشون رفتن یعنی تضمین سلامتی

صادقی: * * * * *  تاریخ 96/3/22 آقای دکتر واقعا ازتون بابت دقت و کار بدون درد ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد .

فریده کاظمی: * * * * *  تاریخ 96/3/31 رو دست نداره بهترین جراح برای ایمپلنته تو سن 35 سالگی 8 تا از دندونام رو از دست دادم و اعتماد به نفسم نابود شد ولی الان خدارو شکر دوباره به زندگی برگشتم دندانپزشک خوب نعمته البته دکتر نجفی متخصص هستند

بهناز فریدون: * * * * تاریخ 96/4/5 من ایمپلنت و عمل سینوس انجام دادم خیلی راضی هستم 

مسگری: * * * * *  تاریخ 96/4/20  بعد از چند ماه تحقیق در اینترنت و دکتر نجفی را برای درمان ایمپلنت انتخاب نمودم .دوستانی که ایمپلنت نیاز دارند باید بدانند ایمپلنت مثل پر کردن دندان نیست که بشه پیش هر فردی رفت اول از همه حتماً حتماً حتماً باید پیش متخصص تشریف ببرید که جراح لثه یا جراح فک باشد .من شنیده بودم اگر فرآیند ایمپلنت درست انجام نشود احتمال این وجود دارد که تا انتهای عمر نشود در ناحیه عمل شده(عمل شکست خورده شده) ایمپلنت مجدد انجام داد .لذا پس از چند ما تحقیق به دکتر نجفی مراجعه کردم و 10واحد ایمپلنت انجام دادم .در جریان باشید چیزی به عنوان ایمپلنت بالیزر و یا ایمپلنت فوری وجود ندارد و از زمان کار گذاشتن فیکسچر باید سه ماه بگذرد تا روکش برای دندان ساخته بشود .گول تبلیغات رو نخورید .دکتر نجفی بسیار به کارشان وارد هستند و برای سلامت بیمار بسیار وقت میگذارند. خواستم از پزشک عزیزم تشکر کنم 

خانی آبادی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم جراحی را دکتر نجفی انجام میده روکش و زیبایی رو دکتر آیت الهی

پریناز علی یاری: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از خانم دکتر و آقای دکتر تشکر کنم

فریبا دانیال: * * * * * تاریخ 96/5/28  راضی هستم

اسدالله: * * * * *  تاریخ 96/6/14  خیلی راضی هستم واقعا یمپلنت ترسناک بود برام ولی دکتر نجفی این پروژه رو برام تبدیل کرد به یک خاطره خوش آیند

خاتم احمدی: * تاریخ 96/7/13 نظرات فیکه قبول ندارم خودشون نظرات رو میذارند چرا همه 5ستاره باید بدند آخه

الناز طباطبایی: * * * * * تاریخ 96/8/29  سلام خانم دکتر نمیدونم اینا رو میخونید یانه من بیمار 10سال پیش شما هستم 4واحد ایمپلنت کردم و تمام دندانهای عقبی پر شده خواستم بگم تو این ده سال رنگ روکش ها تکون نخورده همه چیز خیلی خوب بوده خواستم یه تشکر از بهترین دندانپزشکی که در طول 50 سال زندگی دیدم بکنم البته اون زمان 40سالم بود.

ساحل فرشچی: * * * * * تاریخ 96/10/5  تشکر ویژه از خانم دکتر آیت الهی و جناب آقای دکتر نجفی 

حسن اسدی: * * * * * تاریخ 96/11/2  من دندان نهفته داخل فک پایین خارج کردم یه چیز عجیبی بود که هیچکس جرات نداشت دست بزنه ولی دکتر نجفی جراحی کردند و در عرض 45دقیقه مشکل من کاملاً رفع شد.واقعاً متخصص و بسیار زیاد ماهر هستند.

رویا علیان فر: * * * * * تاریخ 96/10/22  برای جراحی دندان عقل  دخترم مراجعه کردم بدون کوچکترین دردی دندان را خارج کردند

روشنک پیرهادی: * * * * *  تاریخ 96/10/15 دندانهای پدر من رو فول ایمپلنت کردند خیلی نگران بودیم ولی در نهایت عالی شد البته فیکسچر ها رو جراح کار گذاشتند ولی روکشها رو خودشون کار کردند. خوبیش اینه که مطب مجهزه و همه چیز در یک جا انجام میشه قیمت هاشونم هم به نسبت کارشون منصفانه هست .دندانهای دخترمو باید ببرم برای ارتودنسی.

سعید باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی خوبه

مخبری: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب ایمپلنت رو نصف جاهای دیگه حساب کردند. خیلی راضی هستم

ارشیا دارونی: * * * * * تاریخ 96/11/11  بهترین جراح دندان هستند.

المیرا زنگنه: * * * * * تاریخ 96/11/15  2واحد ایمپلنت انجام دادم بسیار خوب انجام گردید جراحی اصلاح لثه هم انجام دادم .با خیال راحت برید پیش ایشون

محمد بابایی: * * * * * تاریخ 96/11/16  دی ماه ایمپلنت کردم منظرم سه ماه بشه برم روکش اصلی رو بذارم خانم دکتر آیت الهی برام روکش موقت گذاشتند.

هادی نوروزی : * * * * * تاریخ 96/11/21  من و مادرم رفتیم کارشون خوبه من ارتودنسی کردم مادرم ایمپلنت دائیمم قبلن رفته بود

کرشمه اسدالهی : * * تاریخ 96/12/10  خیلی شلوغه واقعاً کلافه کنندس .البته قیمتشون ارزونه برای همین شلوغ میشه

اردشیر : * * * * * تاریخ 96/12/25  کارشون حرف نداره

فائزه جان دوستی : * * * * * تاریخ 97/5/6  بهترین زوج درمانی ایمپلنت دکتر آیت الهی بهترین روکش رو میسازه دکتر نجفی بهترین جراحی رو براتون انجام میده .دیگه چی میخوای

فرامرز : * * * * * تاریخ 97/5/16  کار دکتر نجفی بیسته .

صادق مهدوی : * * * * * تاریخ 97/6/18 برای جراحی دندان عقل مراجعه کردم هم قیمت خوبی دارند و هم کارشون عالیه ولی چون مرکز قدیمی هستند خیلی شلوغه اینش خیلی رو مخه

ساغی گوهربین: * * * * * تاریخ 97/6/23 با عرض سلام خدمت دکتر عزیز . بنده ساکن لندن هستم صرفاً بخاطر ایمپلنت آمدم ایران و به سفارش خواهرم خدمت آقای دکتر نجفی  رفتم . نمی تونم بگم کارشون چقدر خوبه ولی این موضوع که میگن هنر نزد ایرانیان است و بس واقعا در رابطه با ایشون مصداق داره . در حال حاضر به لندن برگشتم و شاید بتونم بگم حداقل ده نفر از من شماره شمارو گرفتند. امیدوارم در اولین فرصت تشریف بیاورید و جبران زحمت شمارا داشته باشیم . سلام به خانواده محترم برسانید .با کمال تشکر

سارا نوریانی: *  تاریخ 97/7/2  من نمیفهمم چرا از این دکتر انقدر همه تعریف کردند من که اصلا راضی نبودم. بالای سر من همش با همکاراش صحبت میکرد و مردم از نگرانی

به‌آرش:  * * * * *  تاریخ 97/7/5 خوب ولی مطب شلوغ حداقل 6ساعت معطل شدم تا نوبت جراحیم شد

سجاد شکورزاده : * * * * * تاریخ 97/7/12 از دکتر ماندا آیت الهی و دکتر محمد نجفی بهتر وجود نداره. خوش اخلاق و فوق حرفه ای ضمناً حس خوبی داره وقتی برای یک کار  دوتا دکتر داری که هر دو متخصص یک بخش کار هستند تجربه این دو با هم بالای 45ساله و واقعاً عملکردشون راضی کنندس

مهتاب کردانی : * * * * * تاریخ 97/7/14  من نرفتم پیشش ولی خیلی معروفه این مرکز .قیمتهاشونم خیلی ارزونه

صدرا میثمیان : * * * * * تاریخ 97/8/25  جراحی دندان نهفته عالی . بهترینه

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/8/26  هم قیمتش خوبه هم کارش خوبه بالای 10 نفر رفتیم پیشش همه راضی هستیم خیلی هم محربونه و با حوصله میری پیشش انگار تنها بیمارش توئی انقدر بهت اهمیت میده .دوسش دارم

ملیکه نوری : * * * * * تاریخ 97/8/30  تنها دکتری که خرج بی خودی رو دستت نمیندازه

داود سلیمی : * * * * * تاریخ 97/12/9  تمام همشهری های ما میرن پیششون خیلی از کارشون راضی هستند هم به قیمت میگیرند و هم جنس اورجینال میذارند 

پارمیدا : * * * * تاریخ 97/12/10  فقط یه دلیل داره که 5 ستاره ندادم اونم خیلی طولانی شد تاروکش رو تحویل بگیرم

صدف : * * * * * تاریخ 97/12/10 بییییییییییینظیییرررررررررررر

سمانه : * * * * * تاریخ 97/12/15  ایمپلنت دندان رو خیلی خوب انجام میده برای پدرم 6واحد انجام دادن مشابه دندان های مجاور شده

کامروا تاجیک: * * * * * تاریخ 97/12/22  من یه کیس بسیار پیچیده بودم بخاطر تحلیل کامل لثه تقریباً ایمپلنت انجام دادن من شدنی نبود ولی الان با 16 واحد ایمپلنت و روکش ثابت فوق العاده زیبائی و اعتماد به نفسم کامل برگش البته باید بگم فیکسچرها(پایه تیتانیومی ایمپلنت) رو جراح ایشون کار گذاشتند و چون من پودر استخوان رو در چند مرحله اضافه کردم حدود 6 ماه درگیر بودم و خود خانم دکتر روکش هارو درست کردند احتمالاً میدونید روکش در لابراتوآر درست میشه ولی قالب گیری و کار گذاشتن توسط دندانپزشک انجام میشه .جراحشون فکر کنم نفر اول جراحی باشه میگفتند سرپرست جراحان ایرانه حالا نمیدونم معنی این چیه در کل بسیار راضی هستم و دوست دارم بخاطر جبران زحمت هاشو براشون بیمار ببرم .اینجا هم نظرمو گذاشتم که بگم با خیال راحت بدون دقدقه برید و دندانهاتونو پیش دکتر آیت الهی درست کنید خیلی حرفه ای هستند .از همون لحظه ورود و دیدن ایشون متوجه میشید.

کاظمیان: * * * * * تاریخ 97/12/26کمی بداخلاقه ولی کارشو بلده

طباطبایی: * * * * * تاریخ 98/1/5  قبل از عید ایمپلنت کردم دو جلسه زمان برد .راضی هستم

ونکی: * * * * تاریخ 98/1/25 قابل قبول ، مسلط

دربندسری: * * * * * تاریخ 98/1/28خوب

بهارش: * * * * * تاریخ 98/2/23  سلام امیدوارم خوب و سلامت باشید از نتیجه حاصله بسیار راضی هستم .

صغری تاج زاده: * * * * * تاریخ 98/3/13  بنده 5واحد ایمپلنت انجام دادم جراح کلینیک بسیار ماهر هست خود خانم دکتر یه فرشته هستند ، من عاشقش شدم با حوصله و آرامش دندنهای من رو درست کردند مثل دندانهای مجاور شده .اصلا تجاری کار نمی کنند و فقط فقط بفکر رضایت بیمار هستند . خدا خیر و برکت به شما بدهد.

ناشناس: * * * * * تاریخ 98/4/16  کارشون حرف نداره 

سارا: * * * * * تاریخ 98/5/6  من دارم میرم برای کامپوزیت دندان چند تا از دوستام پیش دکتر آیت الهی کامپوزیت کردند دندانهاشون بی نظیر شده، مادرم رو بردم برای ایمپلنت پیش دکتر نجفی خیلی کارش خوبه روکشهاشو خود دکتر آیت الهی انجام داد در کل مرکز معتبر و قوی هست تجهیزاتشون هم خوبه . قیمت ها خیلی مناسب

احمد ملکی: * * * * * تاریخ 98/5/19  سلام من پارسال برای مادرم پیش دکتر نجفی 9تا ایمپلنت انجام دادم امسال هم برای پدرم 2واحد انجام دادند پزشک متخصص و مهربان و با دقتی هستند مادر من از دندانپزشکی ترس عجیبی داشت و اصلا راضی به ایمپلنت کردن نبودند ولی این کار رو دکتر نجفی بسیار با دقت و حوصله و آرامش ،بدون درد انجام دادند.

منا حاجی زاده: * * * * * تاریخ 98/5/22 دندان نهفته 4 تا همزمان با هم ، بدون کوچکترین درد انجام شد خیلی رضایت دارم

لادن: * * * * * تاریخ 98/7/16  سلام ، دکتر ماندانا آیت الهی در کارهای زیبائی نفر اول ایران هستند. دکتر نجفی تو جراحی بی نظیره

رضا یادگاری: * * * * * تاریخ 98/8/19  من و خواهرم هر دو کامپوزیت انجام دادیم البته خواهرم 4 واحد ایمپلنت هم داشت. دندانپزشک خیلی خوبی هست ایشون . کارشون خیلی خاصه و البته برای کسانی خوبه که کار طبیعی دوست دارند . دندانهای ما خیلی نازک هست دوستانم کامپوزیت کردند مثل دندان مصنوعی شده که اصلا با سلیقه من سازگار نیست.

رضا: * * * * * تاریخ 98/8/26  سلام دوستانی که دنبال یک جراح خوب و محتاط هستند دکتر محمد نجفی گزینه عالی هست البته باید بگم یکم وسواس دارند که البته این به نفع بیمار هم هست .من کمی خونریزی داشتم 3ساعت بعد عمل من رو روی یک یونیت خوابوند تا مطمن بشه مشکلی ندارم . شب هم خودشون بهم تماس گرفتند و حالمو پرسیدند.

آرمین راستگو: * * * * * تاریخ 98/9/29  در دی ماه وقت ایمپلنت دارم فکر کنم انتخاب خوبی کردم نظرات راجب ایشون مثبته ++++

خاطره: * * * * * تاریخ 98/10/10  نمره از 100 بهشون 100 میدم خیلی وقت میذارند جراح بسیار حاذقی هستند و از طرفی وقتی بهترین دندانپزشک ایران دکتر ماندانا آیت الهی هم در کنار ایشون هستند قوت قلبی هست برای بیمار . در کنار دکتر نجفی همیشه دوتا دستیار وجود دارند که همه اینها قوت قلبه برای بیمار . مرکز فوق حرفه ای ولی خب شلوغ

رضا باغی: * تاریخ 98/11/25  متاسفانه بخاطر کرونا  نوبت  من رو که از یک ماه پیش داده بودند لغو کردند و کار من رو انجام ندادند هر آدمی برنامه ریزی داره برای زندگیش و این کار درستی نیست که برنامه های آدمو به این سادگی بهم می زنید.

ادمین: مطب درتا تاریخ 98/11/25  جناب آقای رضا باغی کنسل کردن نوبت بیماران بخاطر ابلاغیه وزارت بهداشت است و هیچ ربطی به مجموعه ما ندارد .متاسفانه بخاطر شرایط موجود در کل ایران امکان بازبودن مراکز دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد.شماره شما در مطب وجود دارد در اولین فرصت برای نوبت مجدد با شما در تماس هستیم. با تشکر

تبسم: * * * * * تاریخ 98/11/28  سالها پیش پدرم پیش دکتر نجفی ایمپلنت گذاشت که اون زمان استرومن بود برندش البته الان دیگه اون برندها تو ایران نایاب شده. من هفته پیش برای یک واحد مراجعه کردم که برند استم و ایملنتیوم پیشنهاد دادند. 

صابر: * * * * * تاریخ 99/2/25 من از بیرجند برای ایمپلنت مراجعه کردم بسیار راضی هستم

بیژن هادی: * * * * * تاریخ 99/2/27  سینوس لیف انجام دادم عملکرد قابل قبول قیمت بسیار کمتر از جاهای دیگه هست راضیم

سمیرا ساداتی: * * * * * تاریخ 99/3/1 خوب

مدائنی: * * * * * تاریخ 99/4/3  کاش شهرما از این دکترا داشت افسوس

ستاره: بدون ستاره تاریخ 99/4/10  اینجا اینقدر تعریف شده آدم بیشتر شک میکنه و نمیتونه اعتماد کنه واقعا چطوری میشه اعتماد کرد به یه دکتر

ابوالفتحی: * * * * * تاریخ 99/4/11  سلام، من هنوز ویزیت نشدم، ولی بااینهمه، توضیحاتی، که درمورد دکتر نجفی، دادید، خیلی علاقه مند م، مشکلات دندانهایم رو باایشون درمیون بگذارم

رقیه: * * * * * تاریخ 99/4/11  تبلیغات شما عالی کار باید از نزدیک دید تا بتوانی تصمیم بگیری نمیشه قضاوت کرد

فائزه: * * * * * تاریخ 99/4/14دکتر نجفی بهترین دکتر برای ایمپلنت هستند 

قاسم مافی: * * * تاریخ 99/4/29 من‌ هنوز‌ به‌‌ مطب ‌خانم ‌دکتر مراجعه نکرده اما ‌حدسم ‌این ‌است ‌که‌ بعد مراجعه‌ و ویزیت ‌و ایمپلنت ‌۵ امتیاز بدهم.

میر حمید میر خواجه الدینی:  * * * * * تاریخ 99/4/31باسلام.واقعاشما کارخداپسندانی انجام می دهید.کاش دکتری مثل شمادرشهرماهم بود.من می توانم باشما مشاوره کنم؟من ازارومیه هستم.

مهرداد رضایان:  * * * * * تاریخ 99/5/7  راضی هستم

مهدی:  * * * * * تاریخ 99/5/7 سلام کارتون خیلی درسته خواستم تشکر ویژه کنم از خوبیتون نسبت ب این مردمه هر روز رنج کشیده.

مرتضی دهقان:  * * تاریخ 99/5/7 دو ستاره تبلیقات خوب بود شبستگی به نوع کار و قیمت مناسب ونتیجه کار با وضعیت اقتصادی مردم اگر رعایت امور بهداشتی بشه خیلی خوبه

نرگس خاتون عبادی:  * * * * * تاریخ 99/5/5 الان مطلع شدم،خوشحال شدم، یه دکتر خوب را پیدا کردم

صابر سبحانی:  * * * * * تاریخ 99/5/12 مواردی که من مطالعه کردم اگر صحت داشته باشه هم ازنظر کم کیف هم قیمت مناسب واقعا خوبه

علیرضا:  *تاریخ 99/5/12 کلا دندانپزشکی به جز علم و مهارت و تجربه و هنر چاشنی جسارت ( نه حماقت ) لازمه درست هست که دندانپزشکان خانم تو زمینه استتیک و یا کارهای خیلی دقیق متبحر هستند ولی خیلی از کیسها فقط برای زیبایی مراجعه نمیکنند اکست دندان‌های انکلیوز و یا نهفته و کلا جراحی های ادوانس از عهده خانمها خارج هست دوران دانشجویی استاد پریو ی ما که خانم بود میگفت من خودم پیش دندانپزشک خانم نمیرم (استیکر خنده ) شاد باشید

میرزایی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 سلام من خودم در کلینیک درتا جراحی انجام دادم همونطور که در وب سایتشون مکرر اشاره کردند دکتر ماندانا آیت الهی صرفاً کارهای زیبایی و ارتودنسی را انجام می‌دهند و امور جراحی و ریشه را توسط متخصص انجام می‌دند برای ایمپلنت خودم، دکتر نجفی ایمپلنت رو کاشتند که عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و برای مادرم ایمپلنت انجام دادند .

بازیار:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بخش ایمپلنت عالی هست قیمتشان یک سوم جاهای دیگه بود

جمال تقوی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 عرض کردم با توضیحاتی که من مطالعه کردم و سابقه زیاد در مراجعه به دندانپزشک دارم خیلی مشتاق هستم که به این مرکز جهت مداوای دندان های خود مراجعه کنم به نظرم خیلی رمانتیک و عالی باید باشه که امیدوارم همینجوری باشه البته چون در کشور ما همه بیشتر از هر چیزی به پول فکر میکنند خیلی برام اهمیت داره که به مطب خانم دکتر هم مراجعه ای داشته باشم ممنون از توضیحات کامل و قوت قلب به بیمارانی امثال من

مریم خلوصی لطف:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بیسیار عالیه من هم خیلی به رشته دندان پزشکی علاقه دارم و خیلی دوست دارم بزرگ شدم مثل خانم دکتر آیت الهی دندان پزشک بشم و میدونم که خیلی باید درس بخونم و تلاش کنم و زحمت بکشم و دارم تلاش میکنم که به هدفم برسم خانم دکتر برام دعا کنید ممنون❤

محمد بصیری:  * * * * * تاریخ 99/5/22 خیلی عالی

فاطمه:  * * * * * تاریخ 99/5/23 باتوصیف های که شنیدم بایددکترقابلی باشند

صادق:  * * * * * تاریخ 99/5/23 عالی

مهسا:  * * * * * تاریخ 99/5/25 سلام آقای دکتر عزیز من خییییییللللیی به رشته دندانپزشکی علاقه دارم خیییییلیییی. اگه میشه لطف میکنین راز موفقیتتون رو بهمون بگین😀

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/25 من هفته پیش کامپوزیت کردم نمیتونید بفهمید چقدر زیبا کار میکنند ورای تصوره کارشون با قطعیت میتونم بگم بهترین در کل جهان هست دوستم واحدی 3.5میلیون داده و دندانهای من رو دید حسرت خورد برای من واحدی 1200زدند که از نظر خودم متناسب با وقتی که گذاشتند فوق العاده مناسب بود

مهدی امینی:  * * * * * تاریخ 99/5/26 یک ماه پیش برای پدرم در مطب دکتر ماندانا آیت الهی دندان مصنوعی ساختیم آقای آذری که مسئول لابراتوآرشون هستند بسیار تمیز و با حوصله کار انجام دادند با اینکه پدرم تحلیل لثه داشتند ولی دندان بسیار عالی شد البته چون ما از شهر دیگری آمده بودیم مجبور شدیم 4 روز تهران بمانیم که خدارو شکر خواهرم تهران بود و مشکل خاصی با این موضوع نداشتیم. قیمت ها واقعاً ارزانه برای دو فک 3.5میلیون گرفتند که حتی در شهر خودمان دوبرابر این قیمت می‌گفتند.

میترا سرتیپی:  * * * * * تاریخ 99/6/12 ایمپلنت+پودراستخوا+مام بران انجام دادم خیلی راضیم 

محسن حبیبی:  * * * * * تاریخ 99/6/20 دکتر معروفیه جراح های دیگه تائیدشون میکنند

آذین نصرتی:  * * * * * تاریخ 99/8/18 دکتر نجفی رو 10سال میشناسم جراح بسیار قابل و مطرحی هستند با خیال راحت برید پیشش

سالار:  * * * * * تاریخ 99/9/13 خیلی شلوغه اگر تحمل دارید برید یا اینکه صبح نوبت بگیرید 

سالار:  * * * * * تاریخ 99/9/14 مطبی در دوطبقه کاملاً مجهز و بهداشتی هست دکتر نجفی آدم بو حوصله و مهربانی هست و از همه مهمتر خیلی به کارشون وارد هستند دستیارشون آیسان خیلی بادرک و فهمه و خوشرو هستش البته پریا جونم خیلی گله در کل قدردان همشون هستم

حامد بهرمند:  * * * * * تاریخ 99/10/19 خواهر من از آمریکا آمده بود پیش ایشون برای 5 واحد ایمپلنت هر دو دکتر کارشون خیلی خوبه و بسیار با تجربه هستند

سالار:  * * تاریخ 99/11/14 دوبار نوبت من رو جابجا کردند کلاً کادر اداریشون بینظم هستند .یه بارم عکس من گم شد.

بازیار:  * * * * * تاریخ 99/11/20 بهترین مرکز برای ایمپلنت امن هستند حداقل میدونی دکتر متخصص کارتو انجام میده ویژگی اصلی این مرکز اینه که بعد کارگذاشتن ایمپلنت دکتر متخصص زیبایی وارد عمل میشه و روگش رو دکتر آیت الهی انجام میده این خیلی خوبه که هر پزشکی فقط روی تخصصش کار میکنه در صورتیکه جاهای دیگه یا جراح میاد روکش رو درست میکنه یا دکتر عمومی میاد جراحی میکنه و یا هر دو . اینجا خیلی خوبه ...    من به همه معرفی میکنم

هرچه پائینتر بروید نظرات جدیدتر می‌شود