نوبت دهی شبانه روزی
021-88015765

تماس تلفنی از 9صبح تا 9:30 شب

درمان بواسیر - درمان هموروئید

بالیــزر در تهران

درمان بواسیر - درمان هموروئید با لیزر در تهران

درمان بواسیر - درمان هموروئید با لیزر در تهران توسط دکتر عبد الرحیم قمری با دستگاه co2 به صورت سرپائی در 15 دقیقه انجام می شود. شاید این سوال در ذهن شما پیش بیاید که این مدل دستگاه چه تفاوت دیگری با مابقی لیزرها دارد. در جواب این پرسش باید گفت لیزر co2 یک دستگاه مجهز بزرگ است که می تواند قدرت و توان بالاتری نسبت به لیزر های کوچک رومیزی ایجاد کند. جراحی بواسیر با لیزر co2 به سرعت انجام می شود و بیمار کمترین درد و سوزش را تحمل می نماید .هر چه مدت زمان عمل بواسیر کوتاهتر باشد التهاب در دوره نقاهت کمتر خواهد بود و بیمار سریعتر به روال عادی زندگی باز می گردد. چه جراحی هموروئید داخلی و چه جراحی هموروئید خارجی نهایتا یک ربع زمان می برد و معمولاً این درمان داخل مطب بدون بیهوشی انجام می شود. البته در صورتیکه ضرورت داشته باشد دکتر جراح بواسیر، عمل هموروئید را در بیمارستان  انجام می دهد. این نکته صرفاً با تشخیص پزشک معالج در هنگام ویزیت قابل تعیین است. 

جراحی بواسیر خونی

بهترین دکتر جراح بواسیر فردی است که در کنار تخصص جراحی متخصص بیماری های کلورکتال و لاپاراسکوپی هم باشد. در این صورت شما بهترین و مطمئن ترین عمل هموروئید را خواهید داشت در اطراف کانال مقعد حسگرهای کنترل مدفوع قراردارد و ناحیه بسیار مهمی از بدن می باشد که اگر در حین عمل بواسیر صدمه ببینند احتمال بی اختیاری مدفوع برای بیمار وجود دارد، لذا در صورتیکه پزشک تجربه کافی را در این نوع عمل جراحی داشته باشد جای هیچگونه نگرانی برای بیمار وجود ندارد. پس با مشاهده علائم هموروئید سریعاً به پزشک متخصص مراجعه نمائید.

بهترین دکتر جراح بواسیر 

جراحی هموروئید با لیزر

هزینه جراحی بواسیر یه عدد مشخص نیست چون انواع بواسیر درمان متفاوت دارد بطور مثال در هموروئید داخلی که درجات مختلفی را شامل می شود، جراحی هموروئید کمی پیچیده تر خواهد بود در هموروئید ترومبوزه که اصولاً برای بیمار دردناکتر هم می باشند، درمان خاصی مد نظر گرفته می شود. درمان بواسیر خونی با روشی متفاوت از انواع دیگر انجام می گیرد، نکته قابل ارزش این است که دکتر عبد الرحیم قمری انصاف را شرط اول طبابت می داند و فقط طبق تعرفه نظام پزشکی اقدام به جراحی هموروئید می کند. در مطب ایشان نیازی نیست پول نقد همراه داشته باشید شما می توانید با خیال راحت از کارت بانکی خود هزینه را با دستگاه پز پرداخت نمائید. در واقع دستگاه کارت خوان در مطب موجود است.

هزینه جراحی بواسیر
دکتر عبدالرحیم قمری
متخصص جراحی، لاپاراسکوپی و بیماری های مقعدی(کلورکتال) 

دکتر قمری با 1500 مورد سابقه جراحی پیچیده در تهران و دارا بودن دو تخصص مهم جراحی ، لاپاراسکوپی قصد دارد همه موارد مربوط به درمان بواسیر(هموروئید) را  به شما بگوید.

مطالب مربوط به بواسیر و هموروئید
جراح بواسیر در تهران

آدرس: امیر آباد بالاتر از خیابان فاطمی بعد از پمپ بنزین کوچه خسروی​​​​​​​