دکتر سید عبدالرحیم قمری

بواسیر - هموروئید
فیشر - شقاق
کیست موئی
فیستول

برای کشف و درمان  بیماری خود روی دکمه های نارنجی کلیک کنید

 ​متمرکز بر درمان بیماری های ناحیه مقعد

نظر کاربران سایت های دیگر نسبت به درمان دکتر عبدالرحیم قمری

برگشت به صفحه اصلی
دکتر سید عبدالرحیم قمری

دکتر عبد الرحیم قمری معروف به دکتر قمری متخصص جراحی عمومی سالها است که بصورت متمرکز بر روی درمان بیماری های ناحیه مقعد خصوصاً بواسیر - هموروئید و شقاق - فیشر طبابت می کند. دکتر قمری با تخصص جراحی و لاپاراسکوپی  تمرکزشان را بر روی درمان بواسیر و شقاق گذاشته است همین امر عامل شده تا ایشان بتواند در این حوزه بهترین نتیجه را برای بیماران رقم بزند. دکتر سید عبدالرحیم قمری اعتقاد دارد در ناحیه مقعد موارد پیچیده زیادی وجود دارد که با تمرکز بر روی این نوع جراحی، پزشک متخصص می تواند با تبحر ، تسلط و تجربه بالای خودش مشکلات بیماران را کاملاً از بین ببرد.

دکتر سید عبدالرحیم قمری

دکتر عبدالرحیم قمری

دکتر سید عبدالرحیم قمری

متخصص جراحی و بیماری های کلورکتال

دکتر قمری باسابقه 15هزار مورد عمل سرپائی به وسیله  لیزر در تهران و دارا بودن تخصص جراحی ، لاپاراسکوپی و درمان روزانه حدود 30 بیمار قصد دارد همه موارد مربوط به درمان بواسیر، درمان شقاق و درمان انواع بیماری های مقعدی را به بیماران عزیز اطلاع رسانی نماید. البته تجربه دکتر عبدالرحیم قمری در سالهای گذشته و حال حاضر صرفاً عملهای سرپائی با لیزر نیست ولی ایشان اعتقاد دارد درمان هموروئید و فیشر با لیزر برای بیمار گرفتاری کمتری در بردارد و بیمار سریعتر به زندگی خود باز می گردد.

دکتر قمری

دکتر سید عبد الرحیم قمری در این خصوص چنین می گوید: از آنجائیکه مقعد محل خروج مدفوع می باشد و مدفوع حامل انواع میکروب ها و باکتری ها است نمی توان توقع داشت برشهای تیغ جراحی از عفونت ها در امان باشد لذا درمانهای لیزری در این ناحیه بسیار کاربردی تر از برش با تیغ جراحی است. از طرفی پانسمان دائمی بعد از درمان بواسیر و درمان شقاق امری بسیار دشوار است و بهبود تیغ جراحی زمانبر تر از درمان لیزری می باشد. وقتی پزشک برای درمان بیماری ناحیه مقعد از لیزر پر توان استفاده میکند تمام رگهای خونی را مسدود میکند تا جلوی خونریزی را بصورت فوری بگیرد ضمناً لیزر بخاطر تمرکز پرتاب اشعه به بافتهای اطراف محل بیماری صدمه نمی زند. نکته حائز اهمیت دیگر عمق نفوذ اشعه لیزر است که میتواند به لایه های زیرین پوست هم وارد شود درمانی عمیق تر را ایجاد کند.

چرا لیزر درمان بهتری است از زبان دکتر سید عبدالرحیم قمری