نوبت گرفتن آنلاین

تماس تلفنی از 10صبح تا 9:30 شب

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

خلق زیبائی با دستان ظریف و پرتوان یک زن

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

در سالهای اخیر مردم به تاثیر دندان های زیبا در چهره بیشتر پی برده اند، علاقه به داشتن دندان یک دست ، منظم و سفید که با ظرافت خاصی در کنار هم قرار گرفته باشد به هالوودی ها ختم نمی شود. دکتر ماندانا آیت الهی اعتقاد دارد داشتن نگین های رویائی، به نام دندان حق تمام ایرانی های عزیز است. بخاطر همین امر شرایطی مهیا کرده اند که اکثر افراد بتوانند بهترین دندان جهان را در بین لب های خود جای دهند. دکتر آیت الهی با طرح ویزیت رایگان این امکان را ایجاد نموده است تا مراجعین بتوانند بصورت کاملاً آسان و مجانی از مشکلات دندان خود با خبر شوند و حتی برآورد هزینه دقیق درمان یا زیبائی را قبل از اجرای کار بدانند. ایشان دو روش مفید برای زیبائی دندان پیشنهاد می دهد 1:لمینیت کامپوزیتی 2:لمینیت کامپوزیتیIPS از آنجائیکه لمینیت کامپوزیتی ای پی اس روشی جدیدتر ، کاربردی تر و ظریف تر برای زیبائی دندان می باشد ایشان با تمرکز کامل بر روی این شاخه قصد دارد تمام جزئیات این روش را به شما توضیح دهد تا با اطلاعات کامل اقدام به کامپوزیت IPS نمائید.

لمینیت کامپوزیتی ای پی اس چیست؟

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

چگونه دکتر ماندانا آیت الهی بهترین کامپوزیت IPS را خلق می کند!

دکتر آیت الهی با20سال سابقه دندانپزشکی ایمان دارد یک زن، می تواند بهترین کار هنری را با دستهای پر ظرافتش بر روی دندان خلق کند. برای کامپوزیت دندان او 8 تا 10 ساعت بصورت مداوم به همراه دستیارانش بر روی دندانهای بیماران وقت می گذارد تا تمام جزئیات را از هر زاویه مورد ارزیابی قراردهد که بهترین نتیجه برای مراجعه کننده حاصل شود. همانگونه که در عکسهای داخل سایت که همه نمونه کارهای خانم دکتر آیت الهی است مشخص می باشد، دندانها پس از کامپوزیت IPS شکل خاص و رویائی به خود می گیرند. در مطب بهترین متریال استفاده می شود و تمام مواد در بسته بندی اٌرجینال به مراجعه کننده نشان داده خواهد شد و سپس باز می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. بکار گیری مواد اصلی نتیجه را چند برابر کرده و این فرصت را به بیمار می دهد که تا پایان عمر دندانی زیبا ، مقاوم ، بسیار ظریف و طبیعی داشته باشد.

دکتر خوب برای کامپوزیت دندان

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

کامپوزیت سرامیکی چیست؟

طرح چکاپ و  ویزیت رایگان  دکتر آیت الهی

​​ویزیت رایگان به منظور چکاپ دندانها جزو طرحهایی است که دکتر آیت الهی عمیقاً به آن اعتقاد دارد. ایشان برای برآورد هزینه درمانی و زیبائی مراجعه کنندگان بصورت کاملاً مجانی آنها را تحت معاینه کامل قرار می دهد. ضرورت چکاپ دائمی دندان  از آنجائی قابل اهمیت است که در تمام کشورهای توسعه یافته جهان برای جلوگیری از ابطال بیمه درمانی تمام افراد موظفند هر6 ماه الزاماً به دندانپزشک مراجعه نمایند تا اگر ایرادی در دندان آنها وجود دارد قبل از توسعه بیماری راه درمانی کم هزینه بکار گرفته شود. متاسفانه در کشور عزیزمان افراد در فواصل بلند مدت دندانهایشان به دندانپزشک نشان می دهند و همین امر باعث شده تا دندانها در مراحل ابتدائی پوسیدگی، اصلاح و ترمیم نشود. لذا دکتر آیت الهی بر حسب وجدان کاری با کمال میل علاقه مند است تا مراجعه کنندگان را بصورت رایگان ویزیت کند و مشکلات دندنهای افراد به آنها یادآوری نماید.

88015765 - 021

رفتن به صفحه کامپوزیت
ویدئو امکانات مطب دکتر آیت الهی
ویژگی های مطب دکتر ماندانا آیت الهی

​​​درمان داخل مطبی شیک و مجهز در منطقه زعفرانیه آن هم با قیمتهائی کاملاً اقتصادی و تحت نظر دکتری با حوصله ، متخصص و با تجربه که کارهای ظریفش در 20 سال گذشته آدم را متحیر می کند خواسته هر فردی می تواند باشد. دکتر آیت الهی قبل از سود مالی به خلق یک دندان زیبا فکر می کند و برایش این اصل از همه چیز مهمتر است، در کنار این موضوع در دست داشتن امکانات روز دنیا عاملی شده برای بهتر شدن نتیجه نهائی کار. رعایت تمام این اصول بر گرفته از سالهایی است که دکتر آیت الهی در امریکا و اروپا طباطب کرده اند، ایشان علاقه مند است بیماران با احساسی خوب و امنیت فکری کامل درمان شوند. یادتان باشد مراجعه کننده هیچ هزینه ی بیشتری نسبت به مراکز دیگر بابت این امکانات و تجهیزات نمی دهد و با حداقل قیمت، لمینیت کامپوزیتی IPS انجام می دهد، در نهایت شما خیالتان راحت است که به نتیجه دلخواهتان با کمترین قیمت می رسید. در ضمن یکی از معضلات اصلی تهران که نبودن جای پارک است به یومن قرار گرفتن مطب در مجاورت مرکز خرید پالادیوم کاملاً از بین رفته است. این حُسن بزرگ خیال مراجعه کننده را از هر بابت راحت می کند تا ایشان با آرامش کامل به درمان یا امور زیبائی دندانهایش بپردازد.

 دکتر ماندانا آیت الهی

​​-فارغ التحصیل از دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه تهران در سال 1378
گذراندن کورس های متعدد از جمله:
-طراحی لبخند ، ساخت پرسلن و لمینیت  مک لارن دانشگاه UCLA آمریکا
-زیبائی و ترمیم مستقیم و غیر مستقیم دکتر برقی دانشگاه تگزاس
-زیبائی ایوکلارسوییس
-لامینیت بدون تراش اورال دیزاین آلمان
-طراحیپرسلن و پادرینگ GC ژاپن

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی