نوبت گرفتن آنلاین
آخرین بروز رسانی یکشنبه 4 اسفند
دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبایی

در سالهای اخیر مردم به تاثیر دندان های زیبا در چهره بیشتر پی برده اند، علاقه به داشتن دندان یک دست ، منظم و سفید که با ظرافت خاصی در کنار هم قرار گرفته باشد به هالوودی ها ختم نمی شود. دکتر ماندانا آیت الهی اعتقاد دارد داشتن نگین های رویائی، به نام دندان حق تمام ایرانی های عزیز است. بخاطر همین امر شرایطی مهیا کرده اند که اکثر افراد بتوانند بهترین دندان جهان را در بین لب های خود جای دهند. دکتر آیت الهی با طرح ویزیت رایگان این امکان را ایجاد نموده است تا مراجعین بتوانند بصورت کاملاً آسان و مجانی از مشکلات دندان خود با خبر شوند و حتی برآورد هزینه دقیق درمان یا زیبایی را قبل از اجرای کار بدانند. در مطب دکتر آیت الهی سعی بر آن شده که بهترین مواد و تجهیزات در شمالی ترین منطقه تهران بکار گرفته شود ولی در عین حال قیمت ها مناسب و با حداقل سود در نظر گرفته شود. حتی در اکثر خدمات شرایط پرداخت اقساطی برای بیماران مهیا گردید که همه اقشار جامعه توانند از خدمات مطب ایشان بهره مند گردند. ضمناً بخش جراحی مطب ایشان، که شامل ریشه، لثه، ایمپلنت، خروج دندانهای نهفته و رفع ناهنجاری های فکی می باشد توسط خبره ترین و مشهور ترین جراحان ایران انجام می شود. از این رو بیماران تمام امور دندان خود را فقط در یک مطب انجام می دهند و این امر کیفیت نهایی درمان را به شکل قابل توجهی بالا می برد.

عکس دکتر آیت الهی در حال درمان بیمار

چرا مطب دکتر ماندانا آیت الهی بهترین انتخاب است؟

دکتر آیت الهی با20سال سابقه دندانپزشکی ایمان دارد یک زن، می تواند بهترین کار هنری را با دستهای پر ظرافتش بر روی دندان خلق کند. او برای بعضی امور مثل کامپوزیت و لمینیت سرامیکی 8 تا 10 ساعت بصورت مداوم به همراه دستیارانش بر روی دندانهای بیماران وقت می گذارد تا تمام جزئیات را از هر زاویه مورد ارزیابی قراردهد که بهترین نتیجه برای مراجعه کننده حاصل شود. سروریس های ماهانه ارتودنسی را با دقت هرچه تمام پیش می برد تا بیمار در کوتاهترین زمان به نتیجه دلخواه دست پیدا کند. کار گذاشتن فیکسچر ایمپلنت در فک بیمار را صرفاً توسط جراح حاذق انجام میدهد تا سلامت بیماران تضمین شود. برای ساخت روکش های دندان با لابراتوار بسیار مجهزی قرارداد بسته است تا سطح کیفی در حد بسیار بالا قرار بگیرد. برای درمان ریشه دندان صرفاً از متخصص خبره  اندو استفاده می کند. در صورتیکه در برخی از مطب ها و کلینیک ها این امور توسط یک دندانپزشک انجام می شود و متاسفانه بیماران عزیز هم اطلاعی از این نکته ندارند که هر شاخه دندانپزشکی باید توسط متخصص مربوطه انجام گردد. همانگونه که در عکسهای داخل سایت مشخص است تعداد زیادی مُدل برای زیبایی دندانهایشان مطب دکتر آیت الهی را انتخاب کرده اند و این مهم صحه بر عملکرد مطلوب ایشان و تیم تخصصی یشان می گذارد.

دکتر خوب برای کامپوزیت دندان

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

کامپوزیت سرامیکی چیست؟

طرح چکاپ و  ویزیت رایگان  دکتر آیت الهی

​​ویزیت رایگان به منظور چکاپ دندانها جزو طرحهایی است که دکتر آیت الهی عمیقاً به آن اعتقاد دارد. ایشان برای برآورد هزینه درمانی و زیبائی مراجعه کنندگان بصورت کاملاً مجانی آنها را تحت معاینه کامل قرار می دهد. ضرورت چکاپ دائمی دندان  از آنجائی قابل اهمیت است که در تمام کشورهای توسعه یافته جهان برای جلوگیری از ابطال بیمه درمانی تمام افراد موظفند هر6 ماه الزاماً به دندانپزشک مراجعه نمایند تا اگر ایرادی در دندان آنها وجود دارد قبل از توسعه بیماری راه درمانی کم هزینه بکار گرفته شود. متاسفانه در کشور عزیزمان افراد در فواصل بلند مدت دندانهایشان به دندانپزشک نشان می دهند و همین امر باعث شده تا دندانها در مراحل ابتدایی پوسیدگی، اصلاح و ترمیم نشود. لذا دکتر آیت الهی بر حسب وجدان کاری با کمال میل علاقه مند است تا مراجعه کنندگان را بصورت رایگان ویزیت کند و مشکلات دندنهای افراد به آنها یادآوری نماید.

88015765 - 021

ویدئویی از مطب دکتر آیت الهی
ویژگی های مطب دکتر ماندانا آیت الهی

​​​درمان داخل مطبی شیک و مجهز در منطقه زعفرانیه آن هم با قیمتهائی کاملاً اقتصادی و تحت نظر دندانپزشکانی  با تجربه ، با حوصله و متخصص  که کارهای ظریفشان در 20 سال گذشته آدم را متحیر می کند خواسته هر فردی می تواند باشد. دکتر آیت الهی قبل از سود مالی به خلق یک دندان زیبا فکر می کند و برایش این اصل از همه چیز مهمتر است، در کنار این موضوع در دست داشتن امکانات روز دنیا عاملی شده برای دستیابی بهترین نتیجه نهائی. رعایت تمام این اصول بر گرفته از سالهایی است که دکتر آیت الهی در امریکا و اروپا طباطب کرده اند، ایشان علاقه مند است بیماران با احساسی خوب و امنیت فکری کامل درمان شوند. یادتان باشد مراجعه کننده هیچ هزینه ی بیشتری نسبت به مراکز دیگر بابت این امکانات و تجهیزات نمی دهد و با حداقل قیمت،به امور زیبایی و درمانی دندانهای خود می پردازد، در نهایت شما خیالتان راحت است که به نتیجه دلخواهتان با کمترین قیمت می رسید. در ضمن یکی از معضلات اصلی تهران که نبودن جای پارک است به یومن قرار گرفتن مطب در مجاورت مرکز خرید پالادیوم کاملاً از بین رفته است. این حُسن بزرگ خیال مراجعه کننده را از هر بابت راحت می کند تا ایشان با آرامش کامل به درمان یا امور زیبایی دندانهایش بپردازد.

 دکتر ماندانا آیت الهی

​​-فارغ التحصیل از دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه تهران در سال 1378
گذراندن کورس های متعدد از جمله:
-طراحی لبخند ، ساخت پرسلن و لمینیت  مک لارن دانشگاه UCLA آمریکا
-زیبائی و ترمیم مستقیم و غیر مستقیم دکتر برقی دانشگاه تگزاس
-زیبائی ایوکلارسوییس
-لامینیت بدون تراش اورال دیزاین آلمان
-طراحیپرسلن و پادرینگ GC ژاپن

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی