دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبایی

در سالهای اخیر مردم به تاثیر دندان های زیبا در چهره بیشتر پی برده اند، علاقه به داشتن دندان یک دست ، منظم و سفید که با ظرافت خاصی در کنار هم قرار گرفته باشد به هالوودی ها ختم نمی شود. دکتر ماندانا آیت الهی اعتقاد دارد داشتن نگین های رویائی، به نام دندان حق تمام ایرانی های عزیز است. بخاطر همین امر شرایطی مهیا کرده اند که اکثر افراد بتوانند بهترین دندان جهان را در بین لب های خود جای دهند. دکتر آیت الهی با طرح ویزیت رایگان این امکان را ایجاد نموده است تا مراجعین بتوانند بصورت کاملاً آسان و مجانی از مشکلات دندان خود با خبر شوند و حتی برآورد هزینه دقیق درمان یا زیبایی را قبل از اجرای کار بدانند. در مطب دکتر آیت الهی سعی بر آن شده که بهترین مواد و تجهیزات در شمالی ترین منطقه تهران بکار گرفته شود ولی در عین حال قیمت ها مناسب و با حداقل سود در نظر گرفته شود. حتی در اکثر خدمات شرایط پرداخت اقساطی برای بیماران مهیا گردید که همه اقشار جامعه توانند از خدمات مطب ایشان بهره مند گردند. ضمناً بخش جراحی مطب ایشان، که شامل ریشه، لثه، ایمپلنت، خروج دندانهای نهفته و رفع ناهنجاری های فکی می باشد توسط خبره ترین و مشهور ترین جراحان ایران انجام می شود. از این رو بیماران تمام امور دندان خود را فقط در یک مطب انجام می دهند و این امر کیفیت نهایی درمان را به شکل قابل توجهی بالا می برد.

عکس دکتر آیت الهی در حال درمان بیمار

چرا مطب دکتر ماندانا آیت الهی بهترین انتخاب است؟

دکتر آیت الهی با20سال سابقه دندانپزشکی ایمان دارد یک زن، می تواند بهترین کار هنری را با دستهای پر ظرافتش بر روی دندان خلق کند. او برای بعضی امور مثل کامپوزیت و لمینیت سرامیکی 8 تا 10 ساعت بصورت مداوم به همراه دستیارانش بر روی دندانهای بیماران وقت می گذارد تا تمام جزئیات را از هر زاویه مورد ارزیابی قراردهد که بهترین نتیجه برای مراجعه کننده حاصل شود. سروریس های ماهانه ارتودنسی را با دقت هرچه تمام پیش می برد تا بیمار در کوتاهترین زمان به نتیجه دلخواه دست پیدا کند. کار گذاشتن فیکسچر ایمپلنت در فک بیمار را صرفاً توسط جراح حاذق انجام میدهد تا سلامت بیماران تضمین شود. برای ساخت روکش های دندان با لابراتوار بسیار مجهزی قرارداد بسته است تا سطح کیفی در حد بسیار بالا قرار بگیرد. برای درمان ریشه دندان صرفاً از متخصص خبره  اندو استفاده می کند. در صورتیکه در برخی از مطب ها و کلینیک ها این امور توسط یک دندانپزشک انجام می شود و متاسفانه بیماران عزیز هم اطلاعی از این نکته ندارند که هر شاخه دندانپزشکی باید توسط متخصص مربوطه انجام گردد. همانگونه که در عکسهای داخل سایت مشخص است تعداد زیادی مُدل برای زیبایی دندانهایشان مطب دکتر آیت الهی را انتخاب کرده اند و این مهم صحه بر عملکرد مطلوب ایشان و تیم تخصصی یشان می گذارد.

دکتر خوب برای کامپوزیت دندان

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

کامپوزیت سرامیکی چیست؟

طرح چکاپ و  ویزیت رایگان  دکتر آیت الهی

​​ویزیت رایگان به منظور چکاپ دندانها جزو طرحهایی است که دکتر آیت الهی عمیقاً به آن اعتقاد دارد. ایشان برای برآورد هزینه درمانی و زیبائی مراجعه کنندگان بصورت کاملاً مجانی آنها را تحت معاینه کامل قرار می دهد. ضرورت چکاپ دائمی دندان  از آنجائی قابل اهمیت است که در تمام کشورهای توسعه یافته جهان برای جلوگیری از ابطال بیمه درمانی تمام افراد موظفند هر6 ماه الزاماً به دندانپزشک مراجعه نمایند تا اگر ایرادی در دندان آنها وجود دارد قبل از توسعه بیماری راه درمانی کم هزینه بکار گرفته شود. متاسفانه در کشور عزیزمان افراد در فواصل بلند مدت دندانهایشان به دندانپزشک نشان می دهند و همین امر باعث شده تا دندانها در مراحل ابتدایی پوسیدگی، اصلاح و ترمیم نشود. لذا دکتر آیت الهی بر حسب وجدان کاری با کمال میل علاقه مند است تا مراجعه کنندگان را بصورت رایگان ویزیت کند و مشکلات دندنهای افراد به آنها یادآوری نماید.

88015765 - 021

ویدئویی از مطب دکتر آیت الهی
ویژگی های مطب دکتر ماندانا آیت الهی

​​​درمان داخل مطبی شیک و مجهز در منطقه زعفرانیه آن هم با قیمتهائی کاملاً اقتصادی و تحت نظر دندانپزشکانی  با تجربه ، با حوصله و متخصص  که کارهای ظریفشان در 20 سال گذشته آدم را متحیر می کند خواسته هر فردی می تواند باشد. دکتر آیت الهی قبل از سود مالی به خلق یک دندان زیبا فکر می کند و برایش این اصل از همه چیز مهمتر است، در کنار این موضوع در دست داشتن امکانات روز دنیا عاملی شده برای دستیابی بهترین نتیجه نهائی. رعایت تمام این اصول بر گرفته از سالهایی است که دکتر آیت الهی در امریکا و اروپا طباطب کرده اند، ایشان علاقه مند است بیماران با احساسی خوب و امنیت فکری کامل درمان شوند. یادتان باشد مراجعه کننده هیچ هزینه ی بیشتری نسبت به مراکز دیگر بابت این امکانات و تجهیزات نمی دهد و با حداقل قیمت،به امور زیبایی و درمانی دندانهای خود می پردازد، در نهایت شما خیالتان راحت است که به نتیجه دلخواهتان با کمترین قیمت می رسید. در ضمن یکی از معضلات اصلی تهران که نبودن جای پارک است به یومن قرار گرفتن مطب در مجاورت مرکز خرید پالادیوم کاملاً از بین رفته است. این حُسن بزرگ خیال مراجعه کننده را از هر بابت راحت می کند تا ایشان با آرامش کامل به درمان یا امور زیبایی دندانهایش بپردازد.

 دکتر ماندانا آیت الهی

​​-فارغ التحصیل از دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه تهران در سال 1378
گذراندن کورس های متعدد از جمله:
-طراحی لبخند ، ساخت پرسلن و لمینیت  مک لارن دانشگاه UCLA آمریکا
-زیبائی و ترمیم مستقیم و غیر مستقیم دکتر برقی دانشگاه تگزاس
-زیبائی ایوکلارسوییس
-لامینیت بدون تراش اورال دیزاین آلمان
-طراحیپرسلن و پادرینگ GC ژاپن

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی
ثبت نظر بیماران در رابطه با دکتر ماندانا آیت الهی

رضا طوسی: * * * * * تاریخ 96/3/15  من برای ایمپلنت مراجعه کردم کارشون بسیار خوب بود البته خودشون انجام ندادند و گفتند باید یه جراح این کارو انجام بده اسم جراحشونو یادم رفته ولی کارش خیلی خوب بود دکتر معروفی بود میگفتن مدیر جراحان ایرانه تو 5 دقیقهفیکسچر رو گذاشت واقعا باورم نمیشد. روکشش رو یکم طول کشید تا کار گذاشتند که دوماهی فقط فیکسچر داشتم روکشو خود خانم دکتر آیت الهی انجام داد کارش فوق العاده بود هیچکس نمیفهمه دندون خودم نیست .واقعا ممنوم ازتون خانم دکتر کارتون عااااااااالیه 

میترا خدایاری: * * * * *  تاریخ 96/3/21  کامپوزیت کردم فوق العاده شده همه ازم میپرسن کجا انجام دادی خانم دکتر ماهه و کارش ححرف نداره حتماً برای کامپوزیت توصیه میکنم

منا مادی: * * * * * تاریخ 96/3/22  اردیبهشت کل دندانهامو کامپوزیت کردم دو روز از صبح تا شب زمان برد که خیلی خسته شدم گردنم یه هفته درد میکرد ولی از نتیجه خیلی راضی هستم دکتر آیت الهی خیلی با حوصله کار انجام میده بعید میدونم تو ایران دندانپزشکی باشه که انقدر به جزئیات دقت کنه من به ایشون میگفتم خیلی هم خودتونو اذیت نکنید خوب شده ولی دست بردار نبودن. در کل من بسیار زیاد راضیم تو یه ماه گذشته کلی پُز دادم با دندونام

ساینا بهبودی: * * * * *  تاریخ 96/3/22 خانم دکتر واقعا ازتون ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد

بهناز: * * * * *  تاریخ 96/3/31 رو دست نداره بهترین دندانپزشک زیبایی ایران ، رمیم ریشمو یه آقایی آمد و انجام داد ولی ایشونم خیلی کارشون خوب و سریع بود .تیم خیلی قوی دارن

الناز حاجی قاسمی: * * *  تاریخ 96/4/5 من ارتودنسی انجام دادم دوست داشتم نامرئی  باشه ولی گفتند نامرئی دیر جواب میده. از دندانپزشک دیگه پرسیدم گفتند اینطوری نیست کلاً احساس بدی دارم با ارتودنسی و از معلوم بودنش بدم میاد. شاید برم عوض کنم نامرئی بندازم.

محمد طاری: * * * * *  تاریخ 96/4/20  خانم دکتر آیت الهی برای من و همسرم کامپوزیت انجام دادند نمیتونم بگم کارشون چقدر حرفه ای هست واقعا تو عکسهای داخل سایتشون نمیشه تشخیص داد کارشون تا چه حد خوبه باور کنید حتی دندان هنرپیشه های خارجی تا این حد قشنگ نیست که دندانهای بنده و همسرم زیبا شده همه جزییات یه دندان خوب رو داره در کنار اینکه خیلی طبیعی کار شده ولی دندانهامون بسیار درشت و درخشندس .ما میخواستیم لمینیت کنیم و ایشون توصیه کردند لمینیت هزینه اضافه س گفتند من با کامپوزیت براتون بهتر از لمینیت درست میکنم .واقعا همین شده خانم دکتر دست مریزاد انقدر برات مشتری معرفی میکنم که جبران تمام زحمتهاتو بکنم. من میخوام 7ستاره بدم*******

کاظم خانی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم من کامپوزیت انجام دادم خیلی خوب شده

مهرنوش فاریان: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از خانم دکتر تشکر کنم واقعا مهربانه و دلسوزانه وقت میذارند از همه مهمتر اینه که بسیار حرفه هستند کامپوزیتی که برام گذاشتند از تمام دوستانم بهتر شده حتی یکشون بعد از دیدن دندون من میخواد بیاد پیشتون دندوناشو ریمو کنه که شما براش کامپوزیت کنی.

فریبا دانیال: * * * * * تاریخ 96/5/28  با عرض سلام خدمت سرکار خانم دکتر آیت الهی بنده همسر فریبا هستم و خواستم از شما بابت دقت نظرتون تشکر کنم واقعا دست مریزاد داره کار شما . یادتون هست که بنده خیلی حساس بودم رو ترجیح من لمینیت بود که شما فرمودید کامپوزیت رو در حد لمینیت انجام میدید .بنده به تمام دوستان و آشنایان شمارو معرفی کردم و همچنان خواهم کرد. امیدوارم فرصتی باشه تا زحمات شما را جبران کنیم.

محمد رسمی: * * * * *  تاریخ 96/6/14  بنده از عوامل موسیقی ایران هستم (شاعر) در لوس آنجلس به پیشنهاد خواهرم آمدم پیش دکتر و بسیار راضی هستم 8واحد لمینیت انجام دادم که بیش از انتظارم زیبا شد .اگر میخواستم تو La انجام بدم باید 5 برابر پول میدادم و قطعا به این زیبایی در نمیومد.

ویانا کاران: * * * * تاریخ 96/7/13  من خیلی راضی هستم فقط یه مشکلی با شما داشتم که خواستم اینجا بگم وقتی آمدم شما به من نگفتید برای ریمو کامپوزیت قبلی باید هزینه بدم و در آخر بابت ریمو ها از من هزینه گرفتید این مسئله من رو ناراحت کرد ولی نتیجه کار خیلی خوب بود.

الناز طباطبایی: * * * * * تاریخ 96/8/29  سلام خانم دکتر نمیدونم اینا رو میخونید یانه من بیمار 10سال پیش شما هستم 4واحد ایمپلنت کردم و تمام دندانهای عقبی پر شده خواستم بگم تو این ده سال رنگ روکش ها تکون نخورده همه چیز خیلی خوب بوده خواستم یه تشکر از بهترین دندانپزشکی که در طول 50 سال زندگی دیدم بکنم البته اون زمان 40سالم بود.

کاتیوش مالمیر: * * * * * تاریخ 96/10/5  عالی عالی عالی بهتر از ایشون نداریم

کامران مخبری: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب ارتودنسی رو نصف جاهای دیگه حساب کردند.

سعید باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی ظریفه تبحر اصلیشون در درمان و زیبایی هست خصوصاً کامپوزیت

روشنک پیرهادی: * * * * *  تاریخ 96/10/15 دندانهای پدر من رو فول ایمپلنت کردند خیلی نگران بودیم ولی در نهایت عالی شد البته فیکسچر ها رو جراح کار گذاشتند ولی روکشها رو خودشون کار کردند. خوبیش اینه که مطب مجهزه و همه چیز در یک جا انجام میشه قیمت هاشونم هم به نسبت کارشون منصفانه هست .دندانهای دخترمو باید ببرم برای ارتودنسی.

رویا علیان فر: * * * * * تاریخ 96/10/22  gooda // gooda

حسن طاهری: * * * * * تاریخ 96/11/2  من ارتودنسی انجام دادم چهارماهه خوب شدم خودمم باورم نمیشه قبل از اینکه برم پیش ایشون فکر میکردم باید 2سال ارتودنسی داشته باشم .در هر حال ممنون و سپاسگزارم خیلی کارشون عالیه .خیلیخوشحالم که شب عید ارتودنسی ندارم.

 نظر بیماران  این بخش از خرداد 96 راه اندازی شده