نوبت گرفتن آنلاین

تماس تلفنی از 10صبح تا 9:30 شب

کامپوزیت دندان IPS 

نسل جدید کامپوزیت در سال 2020 با 7سال گارانتی درخشندگی تا پنج برابر نسل قدیم کامپوزیت

کامپوزیت فوق العاده طبیعی و کاملاً هالیوودی

اقساط و چکی

کامپوزیت سرامیکی IPS مواد سوئیسی هر دندان 2میلیون 690هزار تومان

کامپوزیت سرامیکی IPS چیست و چه تفاوتی با کامپوزیت معمولی دارد؟

کامپوزیت IPS نسل جدید کامپوزیت است که در ماده رزینی اولیه کامپوزیت، ذرات سرامیکی که مربوط به لمینیت سرامیکی است وجود دارد. این ماده باعث می شود استحکام کامپوزیت چند برابر شود و عمر مفید کامپوزیت بسیار طولانی باشد. از طرفی درخشندگی و زیبائی لمینیت کامپوزیتی تا حد لمینیت سرامیکی بالا می رود. بخاطر همین امر شکل دندانها بسیار ظریف و طبیعی تر خواهد شد. خانم دکتر آیت الهی با 20سال سابقه مداوم امور دندانپزشکی زیبایی، توانسته بهترین نوع کامپوزیت IPS را خلق کند ایشان برای دو فک بالا و پائین 8تا10 ساعت وقت می گذارد و در روز فقط یک بیمار را می پذیرد، دکتر ماندانا آیت الهی صرفاً از مواد سوئیسی استفاده می کند تا بتواند بهترین دندان را برای مراجعه کننده خلق نماید. ضمناً قیمت این نوع کامپوزیت را تقریباً 1/3قیمت واقعی تعیین نموده تا همه افراد قادر باشند دندانهای هالیوودی در چهره خود جای دهند. علاقه اصلی ایشان متمرکز بر روی زیبائی cosmetic و برگرداندن لبخند زیبا به شما عزیزان می باشد.

IPS نمونه های کامپوزیت سرامیکی

ضمانت و گارانتی های کامپوزیت IPS

کامپوزیت IPS تا یک سال گارانتی خدمات پولیش و جرم گیری رایگان دارد و تا 7 سال گارانتی ماندگاری و ثبات رنگ و استحکام را دارا می باشد.

نکته مهم : کامپوزیت باید سالها زیبا بماند اگر کامپوزیتی که برای فرد گذاشته می شود شش ماه تا یک سال زیبا و خوش رنگ باشد و سپس تغییر رنگ بدهد و یا فرم اولیه خودرا حفظ نکند یک پروژه زیبائی شکست خورده قلمداد می شود. بخاطر همین امر شما نباید صرفاً درگیر دستیابی به قیمت ارزانتر باشید و می بایست اعتبار پزشک را در نظر بگیرید. از آنجائیکه تمام مواد استفاده شده توسط دکتر آیت الهی سوئیسی می باشد ایشان با کمترین سود ممکن قیمت را تعیین نموده است. شما می توانید با خیالت راحت دندانی زیبا با بلند مدت ترین گارانتی را داشته باشید.

کامپوزیت استاندارد هر دندان 1میلیون 480هزار تومان

تخفیف ویژه فقط تا پایان بهمن +  اقساط

4825494 - 0933

88015766 - 021

دکتر ماندا آیت الهی متخصص کامپوزیت
کامپوزیت IPS
کامپوزیت ونیر
بهترین کامپوزیت دندان

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان یا همان کامپوزیت ونیر روکشی براق و سفید برای زیبائی و از بین بردن عیوب دندان می باشد. این روش باعث شده درمان زیبائی دندان بسیار جذاب شود و دندان ها فوق العاده درخشنده و ظریف در دهان قرار بگیرند. ضمناً کامپوزیت دندان دوام و ماندگاری طولانی دارد به نحوی که اگر مراقبت لازم از آنها صورت بگیرد تا انتهای عمر می شود روی داشتن دندان های هالیوودی حساب کرد. کامپوزیت دندان بهترین و پر طرفدار ترین روش اصلاح طرح لبخند در جهان است. ضمناً نسبت به روشهای دیگر ارزانتر می باشد. کامپوزیت دندان ترکیبی از ماده ماتریکس رزینی است که به صورت خمیر می باشد، متخصص دندانپزشکی بدون نیاز به لابراتوآر ماده را بر روی دندان قرار می دهد تقریباً کاری ظریف مثل ساختن مجسمه های لوکس و کوچک، سپس به وسیله تابش نوری خاص این ماده بر روی دندان محکم می گردد. در انتها با پولیش براق و درخشنده می شود. البته نکته حائز اهمیت دقت، ظرافت و تجربه بالای دندانپزشک در انجام کامپوزیت دندان است. یک دکتر متبحر دنداپزشک زیبائی می تواند با ذوق وسلیقه بالا بهترین نتیجه را برای افرد ایجاد کند.

توجه: در این وب سایت تمام عکسها مربوط به دندانپزشکی درتا و نمونه کار خانم دکتر ماندانا آیت الهی است و سو استفاده از عکسها در سایتهای دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

بهترین کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان برای چه افرادی مناسب است ؟

کامپوزیت دندان برای کسانیکه که دندانهای نامنظم و یا شکسته داشته باشند مناسب است. افرادی که دندانهایشان جلو و عقب در آمده و از لبخند زدن خود لذت نمی برند می توانند با کامپوزیت دندان، لبخندی زیبا را تجربه نمایند. دندانهایی که لبه ی اره ای شکل دارند با کامپوزیت دندان رفع ایراد می گردند و به مروارید سفید درخشنده تبدیل می شوند. خصوصاً افرادی که بین دندانهای آنها فاصله وجود دارد  می توانند عیوب این ناحیه را با کامپوزیت دندان اصلاح کنند. ولی باید گفت صرفاً کامپوزیت دندان برای رفع مشکلات ذکر شده نیست، همانطور که می دانید بازیگران، ورزشکاران و حتی انسانهای معمولی که به چهره خود اهمیت می دهند و علاقه دارند  دندانهایشان کامپوزیت شود. پس کامپوزیت ونیر به طیف خاصی از افراد مربوط نمی شود و باید گفت هر فردی که بخواهد دندانی زیبا و دلربا داشته باشد می تواند از کامپوزیت دندان استفاده نماید.طی تحقیقاتی در امریکا مشخص شد 95% افراد می توانند با ارائه لبخند زیبا، ارتباط سریعتری را با انسانهای دیگر برقرار کنند از آنجائیکه تنها موجود زنده دنیا انسان هست که می تواند با نمایش دندانها امنیت را برای هم نوع خود تداعی کند لذا وجود دندان زیبا در چهره افراد نقش بسیار مهمی در زندگی ایفا می نماید.

رفتن به صفحه اصلی دکتر آیت الهی

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

دندانپزشک زیبایی با20 سال سابقه

کامپوزیت به دندان و لثه آسیب نمی رساند !!!

چون اکثراً در کامپوزیت برش و تراشی به دندانها داده نمی شود و ماهیت این ماده آسیب رسان نیست پس مطمئن باشید کامپوزیت ونیر برای سلامتی شما مضر نمی باشد. از آنجائیکه دندان عضو مهمی در چهره است و نمایش دندانها عامل پر اهمیتی برای برقراری ارتباط می باشد این فرآیند زیبائی به سلامت روحی افراد بسیار زیاد کمک می کند، بهترین نتیجه کامپوزیت در گرو تجربه، دقت نظر، و تخصص پزشک و از همه مهمتر ظرافت بکار گرفته شده دندانپزشک در این کار هنری است. کامپوزیت دندان فرآیندی طولانی مدت (حدود3تا7ساعت) است و اگر پزشک تحمل این کار دقیق و طولانی را نداشته باشد نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد.

ویژگی های مطب ما

4825494 - 0933

88015766 - 021

دندانپزشک زیبائی
رنگ کامپوزیت دندان تا چه مدت سفید و درخشنده می ماند؟

​رنگ کامپوزیت دندان ماندگاری بسیار بالائی دارد منتهی مشابه دندان اصلی مادرزادی به مراقبت هائی نیاز دارد. که هرچه نکات درج شده در ذیل مورد توجه قرار بگیرد ماندگاری رنگ کامپوزیت دندان بالاتر می رود.
1:مصرف نوشابه، قهوه، چای و دیگر نوشیدنی های تیره رنگ را تاجای ممکن کاهش دهید و در هفته اول که کامپوزیت دندان گذاشته اید به هیچ عنوان این مواد را مصرف نکنید.
2:درصورتیکه خوراکی و نوشیدنی رنگ دارد میل فرمودید صریعاً مسواک مصرف نمائید اگر مسواک در دسترس نبود حتما یک لیوان آب در دهان قرقره کنید.
3:مصرف روزانه نخ دندان و سه بار مسواک ضروری است.
4:صرفاً از دهانشویه ای که دندانپزشکتان معرفی کرده استفاده کنید.
5:سیگار ، قلیان و پیپ بر روی دندان اثر منفی دارد بهتر است استفاده آنها را کنار بگذارید و یا در صورت ضرورت استفاده از پک زدن عمیق پرهیز کنید.
6:گاز زدن خوراکی های سفت مثل سیب، هویچ، یخ و ... می تواند موجود آسیب رسانی به کامپوزیت دندان شود.
تذکر: در صورتیکه یک یا چند واحد از دندانهای کامپوزیت شده دچار عیب شوند دندانپزشک شما صرفاً همان دندانهای معیوب را تعمیر خواهد کرد.

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

کامپوزیت سرامیکی IPS
1:ارزان بودن کامپوزیت نسبت به لمینیت سرامیکی، لومینیرز، بریالنس و ...
2:مدت زمان دستیابی به کامپوزیت دندان در مقابل ارتودنسی بسیار کمتر است. در ارتودنسی حداقل 2سال زمان می برد تا دندانها 60% بهبود یابد ولی در کامپوزیت دندان بعد از یک روز نتیجه رویائی حاصل می شود.
3:برای کامپوزیت دندان نیازی به تراش دندانها نیست و اگر تراشی نیاز باشد بسیار سطحی در حد 0.3میلیمتر است که ابداً به عاج و مینا دندان آسیب نمی رسد.
4:اگر یک یا چند دندان دچار آسیب شود ترمیم به آسانی برای همان دندان معیوب انجام می گردد.
5:کامپوزیت دندان هیچ دردی برای فرد ندارد و حتی به تزریق داروی بی حسی هم نیازی نیست.
6:از آنجائیکه به لابراتوآر هم نیازی نیست خطای انسانی کاهش پیدا می کند و همه چیز معطوف هنر دست دندانپزشک است.
فواید کامپوزیت دندان نسبت به روشهای دیگر چیست؟

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

نمونه قبل و بعد کامپوزیت دکتر ماندانا آیت الهی

IPS دیدن نمونه های بیشتر کامپوزیت سرامیکی