درد هموروئید

درد مقعد دارید؟ از سوزش و خونریزی دهانه و یا داخل مقعد رنج می برید ؟ اگر درگیر موارد فوق شده اید حتماً حال روحی خوبی ندارید از آجائیکه مشکلات در این ناحیه بدن، برای هر آدمی پر از استرس نگرانی است به شما حق می دهیم که هزاران فکر در سرتان بگذرد. ولی باید بدانید که درد مقعد ، خونریزی مقعد و سوزش مقعد امری بسیار عادی و همه گیر است و اغلب این مشکلات با درمانی بسیار ساده و سریع رفع می گردد. به کلیه این موارد بیماری کلورکتال می گویند که در دنیای امروزی بخاطر تغذیه نامناسب، کم تحرکی، آلودگی آب آشامیدنی بسیار شایع شده است. ما قصد داریم تمام جزئیات بیماری های مقعدی را بصورت دقیق به شما توضیح دهیم تا بیماری خود را کاملاً بشناسید. اکثر بیماری های این ناحیه  در مراحل ابتدائی با مصرف دارو قابل درمان هستند منتهی وقتی بیماری توسعه پیدا کند و مزمن شود بهترین راه درمان استفاده از لیزر co2 می باشد. این لیرز با توان قدرت پرتاب بالای اشعه می تواند درمان را در 15 دقیقه به انتها برساند و بیمار بصورت فوری از درد و خونریزی رهائی یابد. ضمناً درمان با لیزر co2 برای بیمار نقاهت ندارد و از بستری و بیهوشی هم خبری نیست. یادتان باشد دکتر معتبر با تخصص متناسب و تجربه بالا در درمان بیماری های مقعدی می تواند درمانی امن را برای شما ایجاد کند.

درد مقعد به چه دلیل ایجاد می شود ؟

نظر بیماران در رابطه با دکتر قمری
جراحی بواسیر خارجی

 انواع بیماری های مقعدی و نحوه درمان آنها

دکتر عبد الرحیم قمری متخصص جراحی و بیماری های کلورکتال و متخصص لاپاراسکوپی در این وب سایت تمام بیماری های مقعدی را با ریزترین حالات و تمامی علائم برای شما شرح داده است. لذا با مطالعه دقیق صفحات کاملاً متوجه می شوید که چه بیماری دارید و می توانید برای درمان بهترین تصمیم را بگیرید. شایع ترین بیماری های مقعدی شامل هموروئید (بواسیر)، شقاق(فیشر)، فیستول و کیست موئی  می شوند. فقط توجه داشت باشید که از خود درمانی با داروهای گیاهی و شیمیایی پرهیز کنید چون امکان این موضوع هست که بیماری شما روز به روز توسعه پیدا کند و متحمل درد و خونریزی گسترده تری شوید. متاسفانه چند نوع سرطان علائم مشابهی به بیماری های مقعدی دارد لذا بهتر است هرچه سریعتر به دکتر متخصص مراجعه کنید و درمان را آغاز نمائید. حتی درمان غیر جراحی باید توسط پزشک توسیه گردد تا سلامتی شما به خطر نیوفتد. روی آیتم های زیر کلیک نمائید و بیماری خود را کشف کنید. ​​

درمان هموروئید
جراح بواسیر در تهران
درمان شقاق
متخصص جراحی و بیماری های کلورکتل داری تخصص لاپاراسکوپی

دکتر قمری با 15هزار مورد سابقه جراحی سرپائی به وسیله  لیزر در تهران و دارا بودن تخصص جراحی و درمان روزانه حدود 30 بیمار قصد دارد همه موارد مربوط به درمان بواسیر، درمان شقاق و درمان انواع بیماری های مقعدی را از طریق سایت بریم دکتر به بیماران عزیز اطلاع رسانی نماید. کلیه مطالب این وب سایت جهت ارتقا دانش بیماران و آشنائی آنها با بهترین روشهای درمان تهیه و تنظیم گریده است .برای کسب اطلاعات در رابطه با بیماری خود بر روی دکمه زیر همین مطلب کلیک کنید.

کلیک کنید
درمان بواسیر
معرفی پزشک هموروئید معتبر

درمان بواسیر (هموروئید) و درمان شقاق (فیشر) و دیگر بیماری های مقعدی جزو شایع ترین عمل هائی است که در حال حاضر انجام می شود. مشکلات تغذیه ، کم تحرکی ، چاقی و عوامل متعدد دیگر دلیل اصلی این دو بیماری می باشد. البته مشکلات گوارشی صرفاً به بواسیر و شقاق ختم نمی گردد. یکی از بیماری های شایع کلورکتال، کیست موئی است، این عارضه صرفاً در ناحیه مقعد نیست و گاهاً در لاله گوش و بخشهای دیگر بدن هم پدیدار می گردد. از آنجائیکه مقعد محل خروج مدفوع است و مدفوع حامل حجم زیادی باکتری می باشد و از طرفی باز و بسته شدن دائمی این ناحیه مانع جوش خوردن و بهبود زخم می شود نباید انتظار داشت بیماری های ناحیه مقعد خود به خود درمان شود. لذا اولین کار مناسب بیماران مراجعه به پزشک متخصص است ضمناً یادتان باشد درمان بیماری مقعد برای دکتری که از صبح تا شب حداقل 30 بار این ناحیه را ویزیت می کند امری کاملاً عادی است. لذا خجالت کشیدن را کنار بگذارید چون صرفاً خود شما در حال آسیب دیدن هستید و گسترش بیماری می تواند برای شما پیامد های دردناکی داشته باشد.

درمان بواسیر (هموروئید) و درمان شقاق (فیشر)