نوبت دهی شبانه روزی
021-88015765

تماس تلفنی از 9صبح تا 9:30 شب

درمان بواسیر (هموروئید) -درمان شقاق (فیشر)

و بیماری های دیگر مقعدی

جراحی بواسیر خارجی

بواسیر ، شقاق و سایر بیماری های کلورکتال را کشف کنید

با سایت بریم دکتر همه سوالات پزشکی شما در  رابطه با بیماری هموروئید (بواسیر)، شقاق، فیستول، کیست موئی و فتق از بین خواهد رفت و می توانید برای درمان بهترین تصمیم را بگیرید.  از خود درمانی با داروهای گیاهی و شیمیائی پرهیز کنید چون امکان این موضوع هست که بیماری شما روز به روز توسعه پیدا کند و متحمل درد و خونریزی گسترده شوید. متاسفانه چند نوع سرطان علائم مشابهی به بیماری بواسیر و بیماری شقاق دارد لذا بهتر است هرچه سریعتر به دکتر متخصص مراجه کنید و درمان را آغاز نمائید. حتی درمان غیر جراحی باید توسط پزشک توسیه گردد تا سلامتی شما به خطر نیوفتد.   ​​​

درمان هموروئید
جراح بواسیر در تهران
درمان شقاق
دکتر عبدالرحیم قمری
متخصص جراحی و بیماری های کلورکتل داری تخصص لاپاراسکوپی

دکتر قمری با 1500 مورد سابقه جراحی پیچیده در تهران با دارا بودن دو تخصص مهم جراحی و لاپاراسکوپی قصد دارد همه موارد مربوط به درمان بواسیر، درمان شقاق و درمان انواع بیماری های کلورکتال را از طریق سایت بریم دکتر به بیماران عزیز اطلاع رسانی نماید. کلیه مطالب این وب سایت جهت ارتقا دانش بیماران و آشنائی آنها با بهترین روشهای درمان تهیه و تنظیم گریده است .برای کسب اطلاعات در رابطه با بیماری خود بر روی دکمه زیر همین مطلب کلیک کنید.

کلیک کنید
درمان بواسیر
معرفی پزشک هموروئید معتبر

درمان بواسیر (هموروئید) و درمان شقاق (فیشر) جزو شایع ترین عمل هائی است که در حال حاضر انجام می شود. مشکلات تغذیه ، کم تحرکی ، چاقی و عوامل متعدد دیگر دلیل اصلی این دو بیماری می باشد. البته مشکلات گوارشی صرفاً به بواسیر و شقاق ختم نمی گردد. یکی از بیماری های شایع کلورکتال، کیست موئی است، این عارضه صرفاً در ناحیه مقعد نیست و گاهاً در لاله گوش و بخشهای دیگر بدن هم پدیدار می گردد. انواع بیماری های مربوط به انتهای روده و ناحیه مقعد را با نام کلورکتال می شناسند. یک دکتر متخصص جراحی که تخصص لاپاراسکوپی را داشته باشد می تواند بهترین درمانگر این نوع بیماری ها باشد.ما قصد داریم تا با این سامانه اطلاعات انبوهی در رابطه با جراحی بواسیر، جراحی شقاق و... به شما انتقال دهیم تا شما در مواجه با بیماری های  کلورکتال(بیماریهای نشیمنگاه) بهترین اقدام درمانی را داشته باشید. 

درمان بواسیر (هموروئید) و درمان شقاق (فیشر)

درد هموروئید

در وب سایت بریم دکتر سعی بر آن شده که افراد بتوانند هم در رابطه با کشف بیماری یشان اطلاعات کسب کند و هم بهترین انواع درمان را بشناسند. در این وب سایت  به جدید ترین روشهای درمان بواسیر (هموروئید)، درمان شقاق(فیشر)، درمان کیست موئی ، درمان فیستول و درمان فتق اشاره شده است. برای دستیابی به بهترین درمان، قطعاً یک پزشک متخصصِ با تجربه نیاز دارید، منتهی بهره مندی از تجهیزات لیزر قدرتمند می تواند نتیجه درمان را تا چند برابر افزایش دهد.

انواع درمان بواسیر ، درمان شقاق و بیماری های دیگر کلورکتال را بیشتر بشناسید

آدرس: امیر آباد بالاتر از خیابان فاطمی بعد از پمپ بنزین کوچه خسروی